Pewni jakości

10 lat

gwarancji
PEWNI JAKOŚCI to hasło, które od początku powstania firmy Kratki.pl przyświeca naszej działalności. Dbałość o najwyższy poziom produktów oraz świadczonych usług są podstawowym filarem naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz nagród, które potwierdzają jakość oferty firmy Kratki.pl.
Jako firma ponosimy pełną odpowiedzialność za klasę wyprodukowanych wkładów kominkowych i pieców wolnostojących. Status lidera na rynku krajowym osiągnęliśmy nie tylko dzięki bogatej ofercie, ale przede wszystkim wysokiemu poziomowi naszych produktów.
KUP
nasz kominek lub piec wolnostojący
ZAINSTALUJ
dokonaj montażu poprzez wykwalifikowanego instalatora
ZAREJESTRUJ
w ciągu 90 dni od daty zakupu zarejestruj urządzenie

Świadectwem tego jest wdrożony unikalny program przedłużający gwarancję na wkłady kominkowe i piece wolnostojące marki Kratki do 10 lat.

Może do niego przystąpić każdy Klient detaliczny, który zamontuje nasze urządzenie i w ciągu 90 dni od daty jego zakupu zarejestruje je na stronie www. Dodatkowa gwarancja udzielana jest na korpus paleniska – przy wkładach powietrznych i piecach wolnostojących jest to stalowa lub żeliwna (bez mechanizmów i elementów uzupełniających) komora spalania. W przypadku kominków z płaszczem wodnym – komora spalania wraz z wymiennikiem.

Udział w programie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować swój kominek wypełniając poniższy formularz. W ciągu 10 dni roboczych Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane pod względem prawidłowości, a następnie otrzymasz odpowiedź dotyczącą uzyskania przedłużonej gwarancji.

pewni jakości

Podstawą sukcesu firmy Kratki.pl jest oferowanie produktów i usług o doskonałej jakości.
Wdrożony Wewnętrzny System Kontroli Jakości gwarantuje skuteczne i efektywne działanie na wszystkich etapach produkcji i magazynowania.
Każdy z naszych pracowników angażowany jest w proces doskonalenia urządzeń. Odbywa się to zarówno na płaszczyźnie drobnych usprawnień w poszczególnych działach, jak i globalnych inwestycji w park maszynowy oraz powierzchnie produkcyjne.
Masz pytania?

Napisz do nas, z chęcią pomożemy.