prestiżowe

Kominki pro

najwyższa jakość, piękne wzornictwo

Co zyskasz decydując się na kominek z linii PRO?

• Super design – codziennie ciesz się pięknem swojego kominka,

• piękną wizję ognia – ogrzewa dom i duszę,

• najwyższa sprawność – zużyjesz mniej drewna,

• najnowsze rozwiązania techniczne – dostajesz wszystko czego nauczyliśmy się przez ponad 20 lat produkcji kominków,

• ekologia – palnie drewnem w nowoczesnym kominku jest eko,

• komfort użytkowania – sprawdzone ekonomiczne rozwiązania,

• bezpieczeństwo – przebadane laboratoryjne,

• najwyższą jakość – najlepsze materiały, roboty spawalnicze, obrabiarki cyfrowe,

• 10 lat gwarancji – i nie martwisz się o nic,

• polski produkt – firma od 21 lat na rynku.

pewni jakości

10 lat

gwarancji

 

Jako firma ponosimy pełną odpowiedzialność za klasę wyprodukowanych wkładów kominkowych i pieców wolnostojących.

Świadectwem tego jest wdrożony unikalny program przedłużający gwarancję na wkłady kominkowe i piece wolnostojące marki Kratki do 10 lat.
Może do niego przystąpić każdy Klient detaliczny, który zamontuje nasze urządzenie i w ciągu 90 dni od daty jego zakupu zarejestruje je na stronie www. Dodatkowa gwarancja udzielana jest na korpus paleniska – przy wkładach powietrznych i piecach wolnostojących jest to stalowa lub żeliwna (bez mechanizmów i elementów uzupełniających) komora spalania. W przypadku kominków z płaszczem wodnym – komora spalania wraz z wymiennikiem.

Oferta

Wkłady gazowe

Wkłady gazowe LEO łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych kominków wzbogacone o możliwości funkcyjne, jak i wizualne, oferując jednocześnie niepowtarzalną estetykę i wysoką jakość wykonania.

Kominki żeliwne

Stworzone dla osób, które cenią klasyczny materiał konstrukcyjny jakim jest żeliwo, a jednocześnie pamiętają o ekologicznym paleniu. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że są to wkład spełniające rygorystyczną, niemiecką normę BlmSchV2, określającą maksymalną emisję pyłów oraz dwutlenku węgla do atmosfery.

kominki stalowe

To luksusowe wkłady kominkowe z przeszkleniem z dwóch, a nawet trzech stron, efektownym wykończeniem oraz drzwiami otwieranymi do góry. Każdy z produktów dostosowany jest do wymagań Ekoprojektu i spełnia również restrykcyjną normę BImSchV2.

certyfikaty

ekoprojekt

deklaracje

 

Wszystkie urządzenia z linii PRO spełniają normy Ekoprojektu. Klienci, dla których ważne jest dobro środowiska naturalnego i czyste powietrze, mogą wybrać jeden spośród modeli.

Proponowane wkłady kominkowe to ekologiczne, efektywne i spełniające najwyższe normy produkty o zróżnicowanym designie, które sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Galeria

inspiracje

Chcesz kupić bądź zobaczyć kominek?

masz pytania?

Napisz do nas

 

Przetwarzanie danych