oferta

kominki pro

wybierz idealny model

Kominki PRO

Wkłady gazowe – z myślą o komforcie

Wkłady gazowe LEO łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych kominków wzbogacone o możliwości funkcyjne, jak i wizualne, oferując jednocześnie niepowtarzalną estetykę i wysoką jakość wykonania. Natychmiastowy i dostępny w sposób ciągły płomień, prosta i czysta obsługa, oraz i niewymagające załadunku paliwo, to atuty tych urządzeń.

Kominki żeliwne – trwałość na lata

Stworzone dla osób, które cenią klasyczny materiał konstrukcyjny jakim jest żeliwo, a jednocześnie pamiętają o ekologicznym paleniu. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że są to wkład spełniające wymogi Ekoprojektu, jak również rygorystyczną, niemiecką normę BlmSchV2, określającą maksymalną emisję pyłów oraz dwutlenku węgla do atmosfery.

Kominki stalowe – nowoczesna strona ciepła

To luksusowe wkłady kominkowe z przeszkleniem z dwóch, a nawet trzech stron, efektownym wykończeniem oraz drzwiami otwieranymi do góry. Każdy z produktów dostosowany jest do wymagań Ekoprojektu i spełnia również restrykcyjną normę BImSchV2, która wyznacza maksymalną emisję CO – jest to jedynie 0,09%. Oznacza to, że proces spalania jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników oraz środowiska.

Linie kominków pro

Wkłady gazowe

Natychmiastowy i dostępny w sposób ciągły płomień, prosta i czysta obsługa, oraz i niewymagające załadunku paliwo, to atuty tych urządzeń.

zosia

Wkład stworzony dla osób, które cenią klasyczny materiał konstrukcyjny jakim jest żeliwo, a jednocześnie pamiętają o ekologicznym paleniu.

Linia NB

Trójstronne spojrzenie na płomienie, wzmocnione minimalistycznym wykończeniem ram. Idealna równowaga pomiędzy estetyką, a precyzją wykonania.

linia mb

Każdy z modeli posiada doskonałe parametry techniczne. Precyzja wykonania oraz unikatowy system triple AIRmove dają pełną kontrolę nad procesem spalania.

linia VN

Seria VN to luksusowe wkłady kominkowe z przeszkleniem z dwóch stron, efektownym wykończeniem oraz drzwiami otwieranymi do góry.

linia Nadia

Zachwyca nowoczesną sylwetką oraz bezramowym frontem. Dostępna w opcji z płaszczem wodnym, jak i w wariantach powietrznych, z różnymi mocami.

PRO

Masz pytania?

Napisz do nas, z chęcią pomożemy.